Warsztaty dla hufcowych komisji stopni instruktorskich

Komisja Stopni Instruktorskich Chorągwi Wielkopolskiej ZHP zaprasza na warsztaty, które odbędą się 1-2 października 2021 roku  w Ośrodku Harcerskim w Kiekrzu, ul. Wilków Morskich 23/25

Warsztaty zaczną się w piątek – zameldowanie od godziny 18.00 i potrwają do soboty do godziny 20.00 – 21.00.  Zapraszamy   Druhny i Druhów, przewodniczących i członków Hufcowym Komisji Stopni Instruktorskich.

Zgłoszenia prosimy przesyłać  przez formularz w  terminie do dnia 20.09. 2021.

Warsztaty będą miały charakter szkoleniowo – integracyjny. Chcielibyśmy, po przerwie spowodowanej pandemią, ponownie spotkać się jako członkowie KSI naszej chorągwi. W piątek przewidujemy kolacje i instruktorskie spotkanie przy świecach. W sobotę będziemy mieli czas na pracę  warsztatową i wymianę doświadczeń. Spotkanie zakończymy wspólną kolacją i pożegnalnym kręgiem.

Odpłatność za warsztaty w wysokości 30 zł od osoby proszę kierować na konto Chorągwi Wielkopolskiej ZHP   nr konta: 65 1090 1359 0000 0000 3501 8235, z dopiskiem składka zadaniowa – warsztaty KSI Kiekrz.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc noclegowych w Kiekrzu, liczy się kolejność zgłoszeń.