Kondolencje

Głęboko poruszeni wiadomością o śmierci Druha Pawła, zamieściliśmy ma stronie internetowej starszyzny ZHP krótki nekrolog:

Z ogromnym smutkiem odebraliśmy wiadomość, że dzisiaj odszedł na wieczną wartę jeden z najbardziej zaangażowanych w służbie harcerskiej, na wielu kierunkach aktywności instruktor – senior

hm. Paweł Napieralski

Komendant Hufca Poznań Grunwald, przewodniczący Wielkopolskiej Rady Kręgów Starszyzny Harcerskiej i Seniorów, komendant Kręgu Seniorów, przewodniczący Komisji Historycznej Wielkopolskiej Chorągwi, przewodniczący Kapituły Skulskiej Wspólnoty Kręgów Seniorów.

Miał 66 lat i wiele planów przed sobą w służbie harcerskiej. Tymczasem mały niewidoczny wirus SARS- CoV -2 powalił jego silny psychicznie i fizycznie organizm.

Najbliższej rodzinie i całej braci harcerskiej Wielkopolskiej Chorągwi, których najbardziej dotyka strata najbliższego CZŁOWIEKA, składamy serdeczne wyrazy współczucia. Dh Paweł pozostanie na zawsze w naszej pamięci, jako wybitny instruktor o wielu talentach, poświęcający się bez reszty służbie harcerskiej.

Niech spoczywa w pokoju! Czuwaj!

Podzielamy Wasz smutek i troskę w najbliższych dniach żałoby i pożegnania.

Sercem i myślami jesteśmy z Kadrą i harcerzami Hufca Poznań  Grunwald oraz Komendą Chorągwi Wielkopolskiej.

Czuwaj!

hm. Bogdan Radys

kierownik Wydziału Seniorów i Starszyzny GK ZHP