IRIZAR 2015
IRIZAR 2009
IRIZAR 2009
HARCBUS
ENGLISH VERSION

Witamy serdecznie na stronach dotyczących usług transportowych, świadczonych przez Komendę Chorągwi Wielkopolskiej ZHP. Zajmujemy się przewozami autokarowymi i wynajmem autobusów już od 1991 r. Posiadamy duże doświadczenie i wykwalifikowany personel, który pomoże Państwu w każdej chwili. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo.

Dysponujemy luksusowymi autobusami marki Scania Irizar. Autobusy wyposażone są w WC, klimatyzacje, video, barek i wiele innych udogodnień. Nasze autobusy stanowią wygodny środek transportu na długie trasy zagraniczne, jak również i krótkie trasy krajowe.

Podróżuj z nami komfortowo, wygodnie i bezpiecznie!

 

NASZE AUTOKARY

IRIZAR 2015Irizar2015
IRIZAR 2009_DSC0105
IRIZAR 2009 _DSC0105

 

USŁUGA HARCBUS

Szukasz taniego i ekonomicznego przewozu osób? Skorzystaj z propozycji HARCBUSU! Wypełnij krótki formularz i opisz swoją potrzebą przewozową, lub podaj wolne przebiegi. Znajdziemy dla Ciebie ekonomiczne rozwiązanie podróży. Skojarzymy dla Ciebie terminy i trasy, tak aby nie było pustych przebiegów! Czym prędzej poinformujesz nas o terminach, tym większa szansa na tańszy transport!

 

UWAGA

UWAGA! Jeden kierowca może prowadzić autokar 2 razy po 4,5 godziny z minimum 45 minutową przerwą. Dwóch kierowców może prowadzić autokar 4 razy po 4,5 godziny – łącznie 18 godzin i mogą przebywać w autokarze maksymalnie 21 godzin. Po tym czasie wymagany jest 11 godzinny odpoczynek.