XIX Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej Hufca Poznań-Rejon

eee12

Ośrodek ZHP Buk ma zaszczyt zaprosić harcerskich sympatyków piłki nożnej do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Hufca Poznań-Rejon. Celem Turnieju jest popularyzacja piłki nożnej w Związku Harcerstwa Polskiego oraz propagowanie aktywnych form wypoczynku. Zawody odbędą się w dniach 19-20 marca, areną piłkarskich zmagań będzie Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Szarych Szeregów 10 w Buku.

Karta zgłoszeniowa, zasady gry i regulamin Turnieju dostępny na buk.zhp.net.pl

Honorowy Patronat nad zawodami objął Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Buk – pan Andrzej Jankowski, Komendant Chorągwi Wielkopolskiej – hm. Tomasz Kujaczyński oraz Komendant Hufca Poznań-Rejon – phm. Przemysław Gładysiak.