Nowa strona WWW chorągwi!

Witamy na nowej stronie WWW Chorągwi Wielkopolskiej! Znajdują się tu wszystkie informacje, które znajdowały się w poprzedniej wersji strony. Podstawowe dane, status Chorągwi znajdują się na stronie O NAS. W zakładce HUFCE są adresy, kontakty, jak i mapa Wielkopolski, z rozmieszczonymi siedzibami hufców. W PROGRAMIE umieszczone są informacje o wsparciu programowym chorągwi wobec hufców. Znajdują się tam również linki do stron referatów, inspektoratów i zespołów chorągwianych. KALENDARZ to zakładka dedykowana wszystkim. Są tam imprezy na poziomie chorągwianym i międzyhufcowym, kursy, warsztaty i inne ważne przedsięwzięcia. Kalendarz ten można oglądać interesujący nas typ wydarzenia, organizatora i grupę docelową. Następnym działem są DOKUMENTY. Znajdują się one w wyszczególnionych zakładkach. Zakładki AUTOBUSY i WOEWM przeniosą was na strony dodatkowej działalności naszej chorągwi. Administracją strony zajmuje się chorągwiany zespół promocji. Wszelkie uwagi prosimy kierować pod adres promocja@zhp.wlkp.pl. Poprzednia strona widnieje pod adresem www.archiwum.zhp.wlkp.pl.