Mistrzostwa Pływania ZHP

23 kwietnia 2016 r. odbyły się organizowane przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską Mistrzostwa Pływackie ZHP w Bydgoszczy. Chorągiew Wielkopolską reprezentowali  harcerze z 149 PDH „Bzura” im. Gen. Tadeusza Kutrzeby, Hufiec „Piast” Poznań – Stare Miasto. W skład drużyny weszli: Kacper Godzich, Piotr Kopczyński, Franciszek Zyskowski i Kacper Tobys. Cała czwórka uczęszcza do klasy sportowej o profilu pływackim. Dało im to niewątpliwą przewagę nad innymi zawodnikami, co w efekcie poskutkowało pierwszym miejscem w kategorii „Harcerze”, w sztafecie 4 x 50m. Dodatkowo ich wygrana pozwoliła uzyskać naszej Chorągwi trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej!

Wszyscy jesteśmy z nich bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów, również w innych dyscyplinach sportowych!

och. Marta Kozłowska (Przyboczna 149 PDH „Bzura”)
pwd. Melania Kujawa (Opiekun 149 PDH „Bzura”)

DSCN2123 20160423_143518