Głosuj na najlepszych w Plebiscycie ZHP – hm. Magdalena Jakubowska

Finalistka Plebiscytu „NIEZWYCZAJNI 2015″ w kategorii EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE HUFCEM z Hufca Poznań Rejon.

Komendantka związku drużyn w Hufcu Poznań–Rejon im. Szarych Szeregów. Od ponad 6 lat zarządza ośrodkiem w Mosinie, zorganizowała festyn 90-lecia skautingu na mosińskiej ziemi połączony ze zlotem hufca Poznań–Rejon. Przy jej wsparciu pozyskano budynek dla Ośrodka ZHP Mosina, który ma stać się Domem Harcerza. Doprowadziła do tego, że ulica, przy której znajduje się budynek, nazywa się Harcerska. Jako główny koordynator zrealizowała już ponad dwadzieścia zadań publicznych finansowanych ze środków gminy Mosina. Na potrzeby Ośrodka ZHP Mosina pozyskała naczepę do TIR-a, która stałą się mobilnym magazynem sprzętu biwakowego ośrodka; dwa duże namioty imprezowe; samochód do celów służbowych ośrodka oraz do obsługi bazy obozowej.

Zachęcamy do głosowania na stronie http://zhp.pl/niezwyczajni/