Zgłoś się do propozycji programowej – Zdobywcy Trefla

Druhno drużynowa, druhu drużynowy, wszyscy Zdobywcy Trefla!

W tym roku harcerskim oddajemy w Twoje ręce, propozycję programową, która pomoże Twojej gromadzie bądź drużynie rozpocząć pracę z bohaterem Chorągwi Wielkopolskiej – Powstańcami Wielkopolskimi. Jeśli w Twojej pracy wychowawczej Powstańcy Wielkopolscy byli od zawsze, to mamy nadzieję, że publikacja ta będzie zbiorem inspiracji i dobrych praktyk, które jeszcze bardziej ubogacą Twoją instruktorską pracę.

Celem pracy z poniższą propozycją programową jest poznanie bohatera Chorągwi, tym samym otrzymanie Trefla Powstańczego (zwany dalej Treflem), który potwierdzać będzie zdobycie podstawowej wiedzy na temat Powstania Wielkopolskiego i jego bohaterów.

Kolejnym celem jest upowszechnienie idei pracy z bohaterem poprzez szerzenie dobrych praktyk oraz udział w harcerskim współzawodnictwie, a w konsekwencji kontynuowanie wśród wielkopolskich zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników, a także seniorów harcerskich idei i tradycji powstańczych.

Regulami: http://zdobywcytrefla.zhp.wlkp.pl/index.php/propozycja-programowa-zdobywcy-trefla/regulamin/

Link do zgłoszeń: https://bit.ly/zgłos_sie_zdobywcy_trefla

Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia br.