Bal Instruktorski – Zaproszenie

Zgodnie z ustaleniami podjętymi na Zbiórce Komend Hufców w Jarocinie pragniemy zaprosić członków komend i władz hufców oraz instruktorów pracujących na szczeblu chorągwianym do udziału w niezwykłym wydarzeniu jakim jest Uroczysta Gala podsumowująca Wielkopolski Plebiscyt Instruktorski oraz Chorągwiany Bal Instruktorski z okazji Dnia Myśli Braterskiej.
Zarówno Gala jak i Bal odbędą się 21.02.2020 roku w Gościńcu Siedem Drzew w Biskupicach k. Poznania. http://www.siedemdrzew.pl/o-nas

1. Gala Wielkopolskiego Plebiscytu Instruktorskiego
data: 21.02.2020 rok,
godzina: 18.00 -20.00
koszt: 0 zł
strój: umundurowanie galowe

2. Chorągwiany Bal Instruktorski
data: 21.02.2020
godzina: 21.00 – 03.00
koszt od osoby: 150 PLN
strój: wieczorowy
Za dodatkową opłatą można dokonać rezerwacji pokoju dwuosobowego lub trzyosobowego.

Istnieje możliwość skorzystania z transportu chorągwianego na Galę i Bal.
Odjazd:
a) 21/02 -> 16:30 wyjazd z uczestnikami Gali – plac Adama Mickiewicza -> przejazd do Gościńca Siedem Drzew w Biskupicach Wielkopolskich
b) 21/02 -> 19:30 wyjazd z uczestnikami Balu – plac Adama Mickiewicza -> przejazd do Gościńca Siedem Drzew w Biskupicach Wielkopolskich (transport przewidziany dla osób zainteresowanych wyłącznie uczestnictwem w Balu)

Transport powrotny po Gali i Balu również jest zapewniony.

Warunkiem uczestnictwa w Gali oraz Balu jest zgłoszenie się przez ankietę internetową załączoną do poniższej wiadomości.
Istnieje możliwość zgłoszenia swojego udziału w jednej formie jak i obu proponowanych uroczystościach.
Zgłoszenia oraz wpłaty przyjmowane będą do dnia 12 lutego 2020r.

Oto link do formularza
„Gala Wielkopolskiego Plebiscytu Instruktorskiego/Chorągwiany Bal Instruktorski”:

http://bit.ly/balwlkp2020

 

Dane do wpłat na bal:
składka zadaniowa: 150 zł za osobę na konto chorągwi tytułem „Dodatkowa składka członkowska, Bal Instruktorski” (w przypadku dokonywania opłaty za więcej niż jedną osobę proszę podać dane osób, za które dokonywana jest wpłata).

Gala i Bal są niezwykłymi wydarzeniami w naszej Chorągwi. Skupiają nie tylko najbardziej zaangażowanych instruktorów naszej chorągwi są także niezwykłą szansą na spotkanie się w nieco innym wymiarze. Pamiętając o zasadach harcerskiego wychowania pragniemy spędzić ten czas w instruktorskim gronie.