Kwietniowe szkolenia z RODO dla instruktorów i organizatorów HAL

RODO, czyli rozporządzenie o ochronie danych osobowych to rozporządzenie unijne zawierające przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych. W ZHP spotykamy się z nim w codziennej pracy.

W związku z tym 2 kwietnia 2019 roku o godzinie 20.30 odbędzie się internetowe szkolenie z RODO skierowane do instruktorów ZHP oraz członków ZHP pełniących funkcje instruktorskie. Organizatorem szkolenia jest Główna Kwatera ZHP, a prowadzącym będzie Inspektor Ochrony Danych Andrzej Rybus-Tołłoczko.

Tutaj znajduje się link poprzez który będzie można się połączyć i uczestniczyć w szkoleniu. Do udziału w szkoleniu potrzebne jest jedynie konto w Office 365. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania na czacie, który będzie dostępny po dołączeniu użytkownika do szkolenia on-line.

Z racji zbliżającej się harcerskiej akcji letniej 23 kwietnia 2019 roku odbędzie się specjalne szkolenie on-line z RODO skierowane do organizatorów wypoczynku. Aby wziąć w nim udział wystarczy kliknąć tutaj.

Zachęcamy do uczestnictwa. Jednocześnie prosimy o wcześniejsze zalogowanie się pod wskazanym linkiem, ponieważ niezależnie od liczby uczestników szkolenie rozpocznie się punktualnie o 20.30.