Misterium Męki Pańskiej na poznańskiej cytadeli

Harcerska Służba na największym tego typu wydarzeniu na świecie, którym jest Misterium Męki Pańskiej na poznańskiej cytadeli odbędzie się po raz kolejny. Uczestnictwo w tym przedstawieniu jest wielkim przeżyciem duchowym i intelektualnym, a my mamy zaszczyt oglądać te wydarzenia będąc praktycznie w ich centrum. Nasza służba jest bardzo ważna i organizatorzy mają nadzieję, że stawimy się licznie, ponieważ spodziewają się w tym roku większej liczby widzów niż zwykle.

Podejmowanie tego wyzwania jest zawsze czymś doniosłym. Zapraszamy zarówno stałych bywalców, jak i tych, którzy jeszcze na Misterium nie byli, albo byli ostatni raz dobrych kilka lat temu. Nasza służba rozpocznie się 13 kwietnia 2019r. o godzinie 17, a zakończy koło 22.

Zgłaszać się mogą harcerski i harcerze, którzy najpóźniej w dniu Misterium kończą 15 rok życia. Zapisy trwają do godziny 23.59 7 kwietnia.

Informujcie o tym wszystkich swoich harcerskich znajomych!

Formularz do zgłoszeń