Zlot ZHP Gdańsk 2018

Zlot ZHP Gdańsk 2018 to wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć mieszkańców Wielkopolski. Gniazdo naszej chorągwi będzie miejscem spotkania blisko 1500 harcerzy i instruktorów, którzy wspólnie będą obchodzić 100 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Okazją do tego będzie Dzień Regionów, ale i bloki wieczorne, podczas których każdy uczestnik będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Zajęcia zahaczają o prace manualne, jak tworzenie elementów charakterystycznych dla danego regionu, czyli herbów i flag, jak i wykonywanie własnych powstańczych puzzli. Podczas innych wieczorów będzie można uczestniczyć w takich przedsięwzięciach jak impreza na orientację albo HarcQuiz, a także w wielu innych.

 

Partnerem naszego gniazda jest

 

Wspierają nas

Wielkopolski okragle achromatyczne rgb.jpg WBPiCAK Znalezione obrazy dla zapytania Narodowe archiwum cyfrowe

 

Podobny obraz