Plebiscyt Instruktorski NIEZWYCZAJNI 2017

Finalistką z Chorągwi Wielkopolskiej plebiscytu NIEZWYCZAJNI 2017 została pwd. Natalia Tomaszewska z Hufca ZHP MOSINA – jedyna wielkopolska finalistka. Jeśli chcemy pokazać siłę Wielkopolski zagłosujmy na NASZĄ WIELKOPOLANKĘ. Poniżej przysyłamy link do plebiscytu. Jako jedna z największych chorągwi w związku bez kłopotu uda nam się pomóc druhnie Natalii w pokazywaniu, że Wielkopolska niezwykłymi instruktorami stoi. Oto głosowanie krok po kroku:
1. Wejść na stronę https://zhp.pl/niezwyczajni/
2. Wybrać kategorię NIEPRZETARTY SZLAK
3. Na dole kategorii wybrać PWD. NATALIA TOMASZEWSKA
4. Zjechać kursorem na sam dół strony i kliknąć GŁOSUJĘ
5. Wpisać swój adres email–> sprawdzić za chwilę pocztę
6. Kliknąć w link potwierdzający głosowanie
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Hufcom: Jarocin, Poznań Wilda, Mosina, Czerwonak, Śrem, Konin, Poznań Stare Miasto, Wągrowiec, Złotów, Środa Wlkp., Poznań Rejon, Poznań Grunwald, Kalisz za zgłoszenie kandydatów do plebiscytu.