Plebiscyt Instruktorski NIEZWYCZAJNI 2017

Wystartowała tegoroczna edycja plebiscytu instruktorskiego „Niezwyczajni”.
Kandydatem w plebiscycie może być każdy instruktor ZHP oraz osoba pełniąca funkcję instruktorską. Do plebiscytu zgłaszane są osiągnięcia i wydarzenia, które miały miejsce w 2017 roku. Kandydatów do plebiscytu mogą zgłaszać drużyny harcerskie, inne jednostki organizacyjne ZHP, pojedynczy harcerze i instruktorzy, rodzice, przyjaciele i sympatycy harcerstwa. Kandydata zgłasza się poprzez ankietę aplikacyjną.

Tegoroczne kategorie:

  • Wspieranie rozwoju instruktorskiego,
  • Aktywność społeczna,
  • Nieprzetarty szlak,
  • Granatowy szlak,
  • Efektywne zarządzanie.

Informacje i regulamin znajdziecie tutaj: https://zhp.pl/2017/niezwyczajni2017/
Zgłoszenia kandydatów do 31 grudnia 2017 do godz. 23.59