Harcerska Służba Lednica 2016

Czuwaj!

W imieniu sztabu HSL mam zaszczyt zaprosić Was na największą, cykliczną, już dziewiętnastą harcerską służbę na Polach Lednickich podczas Spotkania Młodych Lednica 2000. Kto był, tego nie trzeba długo namawiać, a dla tych, co nie byli i nie słyszeli, krótka informacja: Harcerska Służba Lednica ma miejsce podczas corocznego Spotkania Młodych nad jeziorem Lednica. Każdego roku ponad 500 harcerzy i harcerek z całej Polski pełnią służbę w 3 obszarach : służbie porządkowej, służbie medycznej oraz służbie liturgiczno-reprezentacyjnej.

Liczba ludzi uczestniczących w Lednickich Spotkaniach każdego roku przybywa i nas harcerzy też potrzeba coraz więcej, aby zapewnić bezpieczeństwo i możliwość uczestnictwa w spotkaniu wszystkim obecnym.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie oraz na wydarzeniu na Facebooku.

Do zobaczenia na Polach Lednickich
Z-ca Szefowej Biura HS Lednica 2016
pwd. Marianna Kłos HO
lednica@poznan-wilda.pl