Głosuj na najlepszych w Plebiscycie ZHP – hm. Aleksandra Płaczek

Finalistka Plebiscytu „NIEZWYCZAJNI 2015” w kategorii KSZTAŁCENIE DRUŻYNOWYCH z Hufca Poznań Stare Miasto „PIAST”.

Pełni funkcję kierowniczki referatu zuchowego Chorągwi Wielkopolskiej. Wspiera działalność ZKK w Hufcu „Piast” Poznań–Stare Miasto, ale jej główne zadania kształceniowe są związane ze Szkołą Wodzów i referatem zuchowym. W roku 2015 organizowała jako komendantka XVII Woodbadge. Kurs stał na bardzo wysokim poziomie i – z perspektywy uczestnika – był niesamowitą przygodą. Trzymała pieczę nad porządkiem zajęć, ale przede wszystkim zajęła się obrzędowością. Wcielając się w rolę komendantki, kładzie nacisk nie tylko na merytoryczną zawartość zajęć, ale również na to, by kursy odbywały się w zgodzie z metodą harcerską. Jest osobą, dla której niestraszne są nowe wyzwania. Jest bardzo oddana swojej harcerskiej pracy i wierzy w to, że tworząc dobry kurs lub warsztaty, może przyczynić się do wzrastania wielkopolskich zuchów według zasad metody harcerskiej.

Zachęcamy do głosowania na stronie http://zhp.pl/niezwyczajni/